Co mě čeká v Novém roce 2019

Jak na Nový rok, tak po celý rok

Rozhodla jsem se pustit do nového projektu. Buď formou e-knihy nebo knihy bych chtěla vydat inspirující příběhy panikářů. Napadl mě název „Panikáři, co se nevzdávají“. Zatím je to pracovní název, ale líbí se mi. Vydat další knihu, když jsem jednu vydala v prosinci by bylo celkem zajímavé, ale bez Startovače to nedám. Tak dumám, dumám, co bude lepší jestli e-kniha nebo kniha. Oslovila jsem ve skupinách pár lidí a už mám 25 zájemců. 25 lidí, co by mi chtělo sdělit svůj příběh a inspirovat tak ostatní. Je to paráda. Dala jsem si stop stav 50 příběhů, tak uvidíme. Mám ráda smysluplné projekty, co pomáhají lidem, vnímám to, jako svoje poslání. Nicméně je to stále jen koníček. Naplno bych se ráda věnovala svému e-shopu LACASPORT a případně dalším e-shopům, jako třeba Catcare Picc, který jsem pomáhala tvořit. Spolupracuji také s První pomoc dětem, prodávají moc užitečnou knížku a celkově je to skvělý projekt. Chtěla bych ještě tak dva další projekty, případně e-shopy, takže o práci nebude nouze.

 

Rozhovory, články, a další propagace

Vydala jsem knihu a s tím je spojená propagace a následný prodej. Zatím se mi daří. Prodávám na svém webu a pak u našich v práci. Až mě překvapuje kolik lidí si už pro knížku došlo, protože je zajímá můj příběh. Kniha Cesta z temnoty mojí duše je mou součástí a mě velice těší, že se lidem líbí. Dostávám samé krásné zpětné vazby, jako třeba tuhle krásnou video referenci. Můžete si ji pustit ZDE. Od samotné Martiny Brandové, takže je to pro mě velká pocta, že právě Martině se líbí moje knížka.

Poskytla jsem rozhovor pro jeden blog, teď čekám na uveřejnění. Plus další video rozhovor mě čeká začátkem ledna. Jsem z něho dost nervózní, protože jsem v tomto ohledu nováček, ale snad to dopadne dobře. Jedná se o rozhovor do VIP klubu Zákony bohatství, kde jsem členem. Vzdělávání mě moc baví a právě Zákony, byly dalším logickým krokem, po Mentoring klubu.

Začala jsem také přispívat na web o panice s názvem Life and panic attack. Píšu tam takový příběh na pokračovaní. Týká se jen paniky a mých zkušeností s ní. Bude mít asi 12 nebo 13 částí. Jsou to takové stěžejní body, události, které se mi stali za ten rok a půl, co panikou trpím. Je to moc hezký web a krásný nápad na stránky, takže mě baví tam přispívat.

 

Nové tváře a kamarádi

Kromě Zákonů, jsem ještě členkou Alchymie ženy, což je takový roční kurz pro ženy a jejich rozvoj. Díky Zákonům a Alchymii a vlastně i Plážovému kurzu, který jsem absolvovala letos od ledna do května jsem poznala spoustu nových lidí. Třeba Leilu, mojí grafičku a blízkou kamarádku. Z Alchymie znám další Martinu, kterou poprvé potkám mezi svátky a s Ludmilkou ze Zákonů se uvidím hned po Novém roce. Třeba vzniknou další spolupráce a nová přátelství, uvidíme, jsem na to velmi zvědavá.

 

Na, co se ještě můžu těšit

V květnu oslavím své 30té narozeniny. Tak to určitě parádně oslavím, v létě pak pojedeme s partou zase na chatu, takže si užiji týden v přírodě. Jinak je vše v hvězdách. Ráda bych konečně zkusila metro a další věci, které jsem dlouho nedělala, a kterých jsem se bála. Budu se dále vzdělávat a rozvíjet e-shop a svou značku. Jinak je fajn, nemít vše naplánované, takže jsem zvědavá, co mi život přinese. Pokud se mi podaří vydat další knihu, tak to bude fakt něco. Během dvou let napsat a vydat dvě knihy je docela pecka.

 

Ráda inspiruji svým příběhem. Prošla jsem léčebnou a rozumím pocitům lidí s psychickým onemocněním. Díky své zkušenosti pomáhám lidem pochopit toto téma, které je v naší společnosti stále tabu. Otvírám oči lidem, kteří si myslí, že jsme blázni na okraji společnosti, pomáhám stejně nemocným být silnější a bojovat každý den. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Přečtěte si ukázku z knihy. Jedná se o kapitolu s názvem „Bohnice, pavilon 27“. Toto místo se nazývá také Neklid. Je ke stažení zcela zdarma
  • Nejnovější články
  • Kategorie