Trápí Vás duševní onemocnění?

Hledáte nějaké tipy a cvičení, která by Vás mohla posunout?

Chcete na sobě zapracovat a cítit se lépe?

 

Jsem autorkou 📖 Cesta z temnoty mojí duše, kde s Vámi sdílím svůj příběh. Teď jsem si pro Vás připravila e-book Cesta k mému JÁ, princip 4S, ve kterém sdílím konkrétní tipy a rady, které mě na mé cestě nejvíc pomohly.

E-book o duševních onemocněních a tipech, jak z nich ven. Čerpám ze svých zkušeností, které jsem nasbírala za ty roky na terapiích, sezeních či kurzech. Za zmínění stojí kurz Alchymie ženy od Lucky Harnošové. 👱‍♀

Díky němu jsem si uvědomila, jak je vše provázané a že je zapotřebí 4S - Sebeláska, 💛 Sebevědomí, Sebepřijetí a Sebedůvěra. I když byl tento kurz zaměřen na ženy, věřím, že i spousta mužů by podobné tipy ocenilo. Proto jsem si pro Vás připravila rozšíření o 5S - Sebeuvědomění přímo od muže. Je to takový bonus, třešnička na dortu, která Vás určitě potěší.

Nejsem odborník, ani terapeut, mám jen svou zkušenost. Rozhodně nechci Vaše stavy zlehčovat, sama vím, že to není jednoduché, proto bych nerada vyvolala mylný dojem. Určitě Vám nebudu radit ohledně léků, nebo abyste léky přestali brát, tohle mi nepřísluší.

Co najdete v e-booku:

  • tipy a rady od někoho, kdo si prošel depresemi, hraniční poruchou, mánií, psychózou, panikou, agorou a teď je bez příznaků
  • praktická cvičení 🏋‍♂ aplikovatelná do každodenní praxe, která se mně osobně osvědčila
  • motivační citáty, 📜 řízenou relaxaci, meditaci a bonus
Veroničin e-book 4S, by si měl přečíst každý, kdo se v životě hledá, kdo potřebuje kamarádku, která mu laskavým slovem poradí jak uchopit svůj život. Jak znát své hodnoty, jak si vážit sám sebe a mít se rád právě tak jak jste. Každý, kdo se potýká s těžkou životní situací. Nebo je jenom smutný a neví jak dál. Veronika má krásný nadhled a skvělé tipy. Stačí jen číst a zkoušet cvičení a hned vám bude na duši lépe. Při čtení e-booku jsem se cítila jako při povídání s dobrou kamarádkou, která má na všechno trápení a starosti jednoduchý lék.
Terezkamajitelka plavecké školy Hastrmanek, www.hastrmanekplavani.cz
Na Verči e-book jsem byla hodně zvědavá. Jako člověk, který ví, co to je panická ataka, nebo když si chodí úzkost, kdy se jí zachce, tak mohu říct jediné "super čtení". Některé techniky/pomocníky díky své psycholožce a práci sama na sobě již znám, něco pro mě bylo nové. E-book je napsán čtivě, vše srozumitelné a dokonce v něm najdete i meditace, které já osobně mám velmi ráda a jsou mým velkým pomocníkem a doporučuji je každému.
Jitkaprojekt ONKOmanželka
Verči skvělý e-book jsem doslova zhltla. Nemohla jsem se odtrhnout. Moc se mi líbil a oceňuji skvělá praktická cvičení, Verči skutečný příběh a její osobní doporučení. E-book je příručkou pro to, jak se mít více rádi a být šťastnější. Doporučuji všem.
JanaProjekt Svoboda mysli

Hlavní přínosy e-booku:

  • tipy, rady a zkušenosti, vše co jsem nasbírala za ty roky, co se léčím 💯
  • praktická cvičení, která zvládnete i Vy
  • inspirace a motivace, pokud nevíte, kudy se vydat 👣

e-book je ve formátu pdf, takže jej pohodlně nahrajete do své čtečky

0
stran
0
tipů
0
řízené relaxace
0
cvičení
E-book
229 Kč
E-book Cesta k mému já, Princip 4S
Řízená relaxace Jak se naladit na svou intuici - Jana Kováříková
Uzdravující meditace
# Bonus Vašek Hromada - rozšíření o 5S
Objednat
V e-booku najdete tipy a praktická cvičení, která mě pomáhala dostat se z pěti diagnóz. Dnes žiji kvalitnější, naplněnější a šťastnější život. Věřím v princip 4S - sebeláska, sebevědomí, sebepřijetí a sebedůvěra. Plus přidávám rozšíření o 5S z mužského pohledu.
Balíček Kniha + E-book
478 Kč
423 Kč
Kniha Cesta z temnoty mojí duše + záložka + symbolická drobnost
E-book Cesta k mému JÁ, Princip 4S
Řízená relaxace Jak se naladit na svou intuici - Jana Kováříková
Uzdravující meditace
# Bonus Vašek Hromada - rozšíření o 5S
Objednat balíček
Kniha Cesta z temnoty mojí duše inspiruje lidi s duševním onemocněním. Svým velmi otevřeným příběhem ze života předávám naději a svou vírou v lepší zítřky motivuji k práci na sobě. V e-booku najdete tipy a praktická cvičení, která mě pomáhala se z toho dostat.
Jmenuji se Vladi Vavroušková a jsem spisovatelka příběhů, které pomáhají uzdravovat. Dostal se mi do rukou, moc krásně napsaný e-book s názvem CESTA K MÉMU JÁ. Musím říci, že jsem zpočátku byla skeptická, zda mě jako člověku, který se pokládá za zdravého, bude e-book k něčemu, zda to zase nebude jeden z tisíce podobných již napsaných obsahů. Po pár řádcích, jsem se ale tak zabrala do četby, že jsem ho přečetla najednou. Veronice se povedlo popsat její výzvy života lehce a rady, které v e-booku najdete, nejsou jen pro lidi, kteří jsou nemocní, ale mohou pomoci i těm, kteří se považují za zdravé jedince. Dejme si ruku na srdce a přiznejme si, kdo neměl v životě nikdy depresi? Já tedy musím zkonstatovat, že já jsem byla v takové situaci dříve i několikrát a byla škoda, že jsem tenkrát ještě Veroniku neznala, protože bych za ní určitě šla, aby mi poradila. Nebo se mu v jeho životě nestaly situace, které mají kořeny v dětství? Znám mnoho žen a mužů, kteří vyhledávají různé terapeuty, u kterých hledají pomoc. Ale vy už nemusíte, protože v e-booku Veroniky Lacinové, je vše pěkně popořádku a vše po kupě napsané a vysvětlené a kdo má rád obrázky najdete je tam také. Veroniko, jsi úžasná, věřím, že časem e-book i vydáš, protože tomu, co a jak jsi tam napsala by slušela tištěná verze. Moc jsem si to užila a věřím, že i vy si to užijete.
Vladiautorka, www.vladivavrouskova.com
E-book se mi líbí moc, působí na mě autenticky a otevřeně. Já nemám ráda jen suchou teorii, vždycky mě nejvíc osloví e-booky prolnuté osobním příběhem. A celým tvým e-bookem se prolíná tvůj příběh, tvoje zkušenosti a to mě baví. Hezky jsi to propojila s praktickými radami a s tím, co chceš druhým předat, jak by mohli zkusit něco změnit. Za mě je to jemně a nenásilnou formou, prostě jen ukazuješ druhým cestu, jak pochopit psychické poruchy (nemoci) a jak s nimi pracovat. Hezky jednoduše vysvětluješ souvislosti, možné příčiny. To je vždycky moc důležité, navést lidi k pochopení...proč vlastně. Takové e-booky mají smysl, jen ten kdo si sám na vlastní kůži vyzkouší, jak těžká zkouška to je, když tě psychika "zradí", může lidem s podobnými problémy nejlépe pomoci. U tebe je navíc ještě úžasné to, že jsi si prošla tak velkými a rozsáhlými zkušenostmi, pro mě až neuvěřitelné, že se toho v psychice může nabalit tolik a ještě úžasnější, že jsi našla cestu z toho ven. V době kdy já osobně trpěla panickými atakami a generalizovanou úzkostnou poruchou, tak bych po takovém e-booku sáhla hned...protože každý úhel pohledu, každá zkušenost lidí, kteří už znají cestu, jak z toho ven, mě tenkrát neuvěřitelně nakopávala. Za mě doporučuji všem, kteří se jakkoliv potýkají s psychickou nepohodou.
Marcelkaprojekt Klatovský anděl, www.klatovskyandel.cz
Verčin e-book by mi před lety hodně ulevil v době, kdy jsem se potýkala s epizodami úzkostně-depresivní poruchy. Tehdy mi hodně chyběl pohled na věc někoho "zevnitř". Někoho, kdo má kromě teorie zmáknutou i vlastní zkušenost. Verčina praktická cvičení a doporučení jsem přečetla jedním dechem a po letech práce na sobě musím uznat, že vybrala opravdu dobře. Sama jsem si některá rovnou zařadila do svých každodenních činností a vážně to funguje! Za mě je e-book milým a příjemným pomocníkem a kamarádem nejen pro čtenáře, které trápí nějaké psychické onemocnění, ale i pro ty, kteří by rádi zapracovali na vztahu se sebou samotnými.
Lenkaprojekt Do poslední chvíle spolu

Garance vrácení peněz

Když do 30. dnů zjistíte, že pro Vás e-book či balíček e-book + knížka nebyl inspirativní, tak stačí, když se mi ozvete a já Vám vrátím peníze.