Chci ukázku z knihy zdarma 🙂

Stáhněte si ukázku z knihy zdarma

Cesta z temnoty mojí duše

V ukázce si můžete zdarma stáhnout kapitolu z knihy s názvem Bohnice, pavilon 27. Jedná se o velmi kontroverzní téma v dnešní společnosti. Dozvíte se, jak to vypadá na Neklidu a jak na terapeutickém oddělení tohoto pavilonu.

O Veru

Jmenuji se Veronika a je mi 29 let. Když mě potkáte na ulici nebo v kavárně, jsem normální usměvavá holka, co zapadne v davu. Jsem plná života, je mi hezky, ráda fotím přírodu a celkově jsem v pohodě.

Nikdo by nepoznal, že mi byla diagnostikována schizoafektivní porucha smíšeného typu, bipolární porucha, hraniční porucha, úzkostná porucha a agorafobie. Před dvěma roky jsem se dostala do léčebny v Bohnicích pro manickou epizodu s bludy, strávila jsem tam dva měsíce a co mě pustili, rozjela se mi panika.

Chci ukázku z e-booku zdarma 🙂

Stáhněte si ukázku z e-booku zdarma

Úspěšný e-shopař

Stáhněte si zdarma ukázku z e-booku. V ukázce se zaměřuji na Instagram, hashtagy, jak si vytvořit vlastní hashtagy a jak si upravit odkaz na svůj e.shop v bit.ly. Přidala jsem praktické obrázky, jak pokračovat krok za krokem.

E-book je určen pro začínající i mírně pokročilejší e-shopaře. Mým záměrem je, aby e-book posunul Váš e-shop o level výš.