eBook

Začínám psát e-book

Přišla jsem s nápadem, že napíšu eBook pro eshopy. Napadlo mě nějak zužitkovat, co jsem se naučila a čím se zabývám. Zakoupila jsem si eBook „Jak napsat eBook za 14 dní“ a pustila jsem se do práce. Zatím mám úvod, dva návrhy na název a pár nápadů na kapitoly a jsem nadšená. Založila jsem také FB stránku a mám pár nápadů na název celého projektu a webových stránek.

Líčila jsem to svému psychoanalytikovi a ten neměl moc co říct. Vlastně jsem mu nedala moc prostor, jak jsem o tom básnila a byla si jistá svou volbou. Mám samozřejmě trochu obavy, že nebudu najednou vědět o čem psát. Také se bojím, že to nedotáhnu, ale nějak jsem si jistá, že to vyjde. Dala jsem si deadline do 31.8. s tím, že chci mít hotovou i stránku a připravenou propagaci.

Doufám, že to dopadne dobře a lidé si mě rádi přečtou. Trochu se obávám, abych naplnila očekávání, která sebou eBook přinese. Píšu takhle poprvé a snad si lidé nepomyslí, že jim to vůbec nic nového nepřineslo a aby to nebyly vyhozené peníze.

Chtěla bych, aby to pro lidi bylo přínosem, a aby to obohatilo jejich podnikání, přece jen jsem už něco dokázala a online marketingu a reklamě se věnuji už dlouho. V podstatě je to moje práce.

A tak teď píšu eBook pro eshopaře a doufám, že odvedu dobrou práci a něco si tím i přivydělám. Zatím nemám představu, za kolik peněz to nabízet, ale snad přijdu na adekvátní částku a eBook se bude prodávat a také s nadšením číst.

Držte mi palce …

Inspiruji svým příběhem. Prošla jsem si temnou nocí duše, ale nyní již kráčím po jiné cestě. Od zmatené dívenky s pěti diagnózami k odvážné a silné ženě podnikatelce - k mému příběhu tudy >>>Na svém blogu sdílím střípky ze svého života, své myšlenky a názory.
Komentáře