Mentoring žen, které podnikají srdcem

Pomáhám podnikatelkám, aby se zbavily chaosu ve svém podnikání.

 

Radím jim, jak si podnikání co nejvíce zpřehlednit, zjednodušit a hlavně zefektivnit.

 

Inspirovat ženy a vymýšlet různé byznysové strategie a taktiky mě vždy moc bavilo.

Jsem schopná vidět projekty z nadhledu a poskládat zdánlivě neposkladatelné.

Díky svému silnému osobnímu příběhu vím, že nic není jen černobílé, a proto si zakládám na individuálním přístupu.

Jsem vidante, což mne nepřestává fascinovat a pro mé klientky je to krásný bonus.

Mým darem je inspirovat ženy k lepším výsledkům a předávat jim své znalosti velmi pochopitelnou a uchopitelnou formou.

Čerpám ze svých zkušeností - jsem multipotenciálka, proto vím, že díky dobře zvolené strategii je možné prakticky cokoliv.

Co získáš při spolupráci se mnou?

Naučíš se strategicky přemýšlet a jednotlivé postupy pak aplikovat do praxe.

Naučíš se dívat na svůj projekt z nadhledu a očima zákazníka.

Najdeš nejvhodnější způsob manifestace, který s tebou bude v souladu.

Naučíš se "rozporcovat slona" a postupovat krok za krokem bez zmatku, chaosu a stresu.

Naučíš se dávat si reálné cíle, za které se pak ráda pochválíš/odměníš.

Získáš větší sebedůvěru a sebejistotu a pustíš se do akce.

Reference 🙏

Mentoring: Když jsem začínala spolupráci s Veronikou, upřímně jsem vůbec nevěděla, co mě vlastně čeká. Věděla jsem, že s ní chci absolvovat pár hodin konzultací, tak jsem do toho šla. Cítila jsem, že mi má co předat. Po první konzultaci jsem byla fakt nakopnutá k velké změně. Díky konzultaci jsem udělala velkou revizi webu, vše si zjednodušila a zautomatizovala, ubylo mi práce s vyřizováním objednávek a cítím se pohodlně, jako profík. 😁 Probraly jsme i reklamu a Verča mě naučila přemýšlet strategicky ohledně reklam a měření pohybu na webu a mnoho dalšího. Série konzultací byla velmi přátelská a to se mi na tom líbilo. Necítila jsem se v křeči, dozvěděla jsem se spoustu věcí, které jsem ihned mohla aplikovat a zároveň jsem se necítila přehlcená. Za mě úžasná spolupráce, skvěle investované peníze a určitě se budu těšit někdy v budoucnu.
Štěpánka Vernerovástepankavernerova.cz
Strategický mentoring: Jsem stále v úžasu, jaký to skvělý člověk se dostal ke mně! Hledala jsem někoho, kdo by mě naučil přemýšlet strategicky a opravdu se zajímal o to, co dělám a jak by to šlo udělat nejlépe. Verča po našich základních konzultacích sledovala dál můj projekt a dala mi výborné tipy na tvorbu soutěže, kterou jsem měla v plánu! Nejen, že mi tím zajistila hojnou účast, ale dopomohla i k prodejům! Moc ti děkuju. Budu s tebou velmi ráda spolupracovat dál.
Štěpánka Vernerovástepankavernerova.cz

>>> CO SPOLU MŮŽEME NA KONZULTACI ŘEŠIT <<<

  • Weby - E-shopy
  • Produkty - Služby
  • Cesta zákazníka
  • Cílovka - VIP zákazník
  • Budování komunity - Budování důvěry
  • Multipotencialita

Pracuji s nástroji/řešeními/systémy (proto jsem schopná dát k nim i konkrétní tipy) - Mioweb, Fapi, Smartemailing - nově MailerLite, Shoptet, Heureka, Zboží, Analytics, Gopay, Canva, Trello, StreamYard, Zoom, Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube

Ceny za mentoring

Konzultace probíhají online

První setkání
Na prvním setkání mi povíš s čím chceš pomoct a jaké máš o mentoringu představy a já pak navrhnu nejvhodnější způsob spolupráce.
Zdarma/30 min
Mentoring
Spolupráce na 1 měsíc se dvěma zoomy po 1,5 hodině. Celkem 2 setkání. Podíváme na tvůj projekt z nadhledu, dodáme mu lepší strukturu a vychytáme mouchy. V ceně je zahrnuta také analýza tvého webu a sociálních sítí + mé postřehy a doporučení (analýzu dělám vždy před konzultací a zabere cca 30-60 min dle náročnosti projektu)
7 000 Kč - 1 měsíc
Byznys Mentoring
Spolupráce na 3 měsíce s pravidelným zoomem každých 14 dní na cca 1 - 1,5 hodiny. Celkem 6 setkání. Budeme systematicky pracovat na tvém byznysu a dodávat mu lepší strukturu. V ceně je zahrnuta také analýza tvého webu a sociálních sítí + mé postřehy a doporučení (analýzu dělám vždy před konzultací a zabere cca 30-60 min dle náročnosti projektu)
12 000 Kč - 3 měsíce
Multi Mentoring pro multipotenciálky
Spolupráce na 5 měsíců s pravidelným zoomem každých 14 dní na cca 1 - 1,5 hodiny. Celkem 10 setkání. Budeme pracovat na všech tvých projektech, vzájemně je propojovat a systematicky je rozvíjet. V ceně je zahrnuta také analýza tvého webu a sociálních sítí + mé postřehy a doporučení (analýzu dělám vždy před konzultací a zabere cca 30-60 min dle náročnosti projektu)
20 000 Kč - 5 měsíců
Strategický mentoring (navazující služba)
Tato služba je pro tebe, pokud si se mnou již absolvovala Mentoring, Byznys Mentoring či Multi Mentoring. Ideální ve chvíli, kdy plánuješ nějakou soutěž, nový produkt (třeba online kurz), nebo jakoukoliv kampaň.
1 500 Kč/hod