Leden, měsíc plný výzev

WOW, začíná to skvěle

Když jsem psala svůj poslední článek „Co mě čeká v Novém roce 2019„, tak mě vůbec nenapadlo, jak výživný a zajímavý tento měsíc bude. Hned zkraje mě požádaly dvě úžasné dámy o spolupráci na e-shopu. Jedna mi sice nevyšla, ale ta druhá ano a já začala pracovat na Bianca Vitality. Spolupráce vypadá fakt dobře a já jsem nadšená z nového projektu.

Moje kniha se hezky prodává a chodí mi krásné zpětné vazby a fotky od mých nadšených čtenářů. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se bude tak líbit. Jsem velice spokojená.

Video rozhovor, o kterém jsem psala v předešlém článku vyšel dobře. Sice jsem byla nervózní a blekotala jsem, a dokonce jsem se zapomněla na začátku představit, ale vydala jsem ze sebe maximum a těším se až bude zveřejněný ve VIP klubu. Dokonce jsem dostala nabídku na další rozhovor, který jsem také zmákla a čeká mě živé vysílání na FB v květnu a na podzim přednáška v Písku. Z toho jsem dost vyklepaná, proto jsem šla na terapii, kde jsme zjistily z čeho ten strach pramení a pokusily se ho odstranit. Takže bych nemusela být „na prášky“.

Pak to vypadá na možnost výstavy mých obrazů a autorské čtení, to je zatím v jednání, ale byla by to neskutečná pecka.

Měsíc se naprosto neskutečně rozjel a já nevycházím z údivu. Každý den je nová výzva a já překračuji svoji komfortní zónu.

Epigenetika

Došla jsem si ke kamarádce na epigenetiku, kde mě vytestovala a doporučila vhodnou stravu a doplňky. Od té doby se změnil můj životní styl a snažím se být bez lepku a bez laktózy. Třtinový cukr jsem vyměnila za panelu a snažím se stravovat trošku zdravěji. Mám díky tomu víc energie, i když tam byl psychický propad, protože tělo bylo navyklé na cukr do kávy a ten jsem vlastně zrušila. Už je mi lépe a cítím se taková lehčí. 🙂

Bylo moc fajn, že mi vytestovala potraviny a doporučila přímo ty vhodné pro moji osobu. Celkem sranda, když testovaní probíhalo z části v narvané Bille a prodavačky po nás koukaly, nicméně jsem byla naprosto v klidu a bez paniky.

Odměna musí být

Za každý posun si dělám radost květinami, pro které si sama bez problémů dojedu. Dokonce jsem se rozhodla odměnit překrásným šperkem, který mi na zakázku vyrobí Markéta Mitrová, moc šikovná šperkařka. Řekla jsem si, že jsem toho dokázala hodně, a že to chce něco pořádného. Také jsem konečně zvládla metro. Sice jsem jela jen jednu stanici, ale za to v centru Prahy s mraky lidí a zvládla jsem to. Jela jsem totiž do centra za novou lékařkou a řekla si, že to prostě zkusím a ono to vyšlo.

Jsem stále v šoku, jak se ten měsíc rozjel a jak neuvěřitelně jsem se zase posunula. Vděčím za to především sobě, protože jsem se nebála nových výzev a šla do toho naplno. Nicméně by mi vůbec nevadilo, kdyby se únor trošku zklidnil, já rozjela nový e-shop a postupně si zvykla na všechny ty lednové změny. 🙂

 

Ráda inspiruji svým příběhem. Prošla jsem léčebnou a rozumím pocitům lidí s psychickým onemocněním. Díky své zkušenosti pomáhám lidem pochopit toto téma, které je v naší společnosti stále tabu. Otvírám oči lidem, kteří si myslí, že jsme blázni na okraji společnosti, pomáhám stejně nemocným být silnější a bojovat každý den. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Přečtěte si ukázku z knihy. Jedná se o kapitolu s názvem „Bohnice, pavilon 27“. Toto místo se nazývá také Neklid. Je ke stažení zcela zdarma
  • Nejnovější články
  • Kategorie