Můj multi příběh

Multipotencialita mě provází vlastně už od dětsví, kdy jsem nebyla schopná vybrat si jeden sport. Bavilo mě umět od každého pokročilé základy a pak jsem šla dál.

V dětství a během dospívání je to ještě v pohodě, ale bylo potřeba si zvolit směr pro "pracovní dráhu" a tehdy jsem se zasekla.

Krásnou náhodou jsem založila rodinný eShop a značku LACASPORT s tím, že je to dočasné řešení a pak se uvidí. Tohle dočasné řešení mě baví a naplňuje přes 8 let. 🙂

To bych byla "špatná" multipotenciálka, kdybych zůstala jen u toho. Vlivem životních údalostí jsem se ponořila opravdu hluboko, až do temnot své duše. Proto se můj směr stočil k onemocněním duše, napsala jsem knihu a otevřeně hovořím na toto téma. Čerpám totiž ze své zkušenosti.

Každopádně mé znalosti o eShopech rostly, zaujal mě marketing, strategie, celý ten on-line svět mě moc bavil a fascinoval. Najednou začal být zájem o mé know how a proto vznikla první služba, kdy jsem začínajícím eShopařkám pomáhala s vytvořením jejich eShopů.

Strategická parťačka. :))

Dnes se primárně věnuji online marketingu, reklamě a strategiím. Mé klientky jsou eShopařky i on-line podnikatelky a nezahálím ani u našeho LACASPORT eShopu. 🙂

Mám ráda strukturu, ráda věci objevuji propojuji a hledám strategické cesty. To také předávám svým klientkám, protože i jen znalost principu vede k mnohem lepším výsledkům.

V rámci eShopu LACASPORT mám pod palcem veškerou reklamu, od nastavení - přes správu - po vyhodnocování (Heureka, Zboží, sociální sítě a přes rok i Googe Ads) a dokážu skákat radostí z krásného PNOčka, ale i z výsledků SEO.

Moje tabulky přijdou ujeté i "cifršpiónům", ale mě se zdá praktické mít přehled. 🙂

Podnikání jako součást osobního rozvoje.

Podnikání a obecně všechny své projekty vnímám jako součást mého rozvoje. Práce na sobě je celoživotní proces a to hlavně pro někoho, kdo se zvedl ze dna.

Multipotencialita může být vnímána jako dar i jako prokletí. Pro mne je to dar a možnost, jak se naplno projevovat ve všech svých vrstvách, talentech a přitom být stále autentická.

Dar, který prospívá spolupráci.

  • Díky tomu, že sama tvořím se umím lépe nacítit i na klientku tvůrkyni.
  • Díky tomu, že jsem sama vypiplala eShop umím lépe pochopit kolegyňku eShopařku.
  • Díky tomu, že mám za sebou temné období umím velmi dobře podpořit a celou cestu "prozářit".
  • Díky tomu, že mám milion zájmů umím najít společnou notu prakticky s každým.

To je pouze pár střípků z celé mozaiky ...

Multipotík Veru

Moje tvoření