Můj multi příběh

Multipotencialita mě provází vlastně už od dětsví, kdy jsem nebyla schopná vybrat si jeden sport. Bavilo mě umět od každého pokročilé základy a pak jsem šla dál.

V dětství a během dospívání je to ještě v pohodě, ale bylo potřeba si zvolit směr pro "pracovní dráhu" a tehdy jsem se zasekla.

Krásnou náhodou jsem založila rodinný eShop a značku LACASPORT s tím, že je to dočasné řešení a pak se uvidí. Tohle dočasné řešení mě baví a naplňuje již 7 let. 🙂

To bych byla "špatná" multipotenciálka, kdybych zůstala jen u toho. Vlivem životních údalostí jsem se ponořila opravdu hluboko, až do temnot své duše. Proto se můj směr stočil k onemocněním duše, napsala jsem knihu, navazující eBook a veřejně hovořím na toto téma. Čerpám ze své zkušenosti.

Založila jsem i skupinu pro lidičky, co se potýkají s onemocněním duše, ale nevzdávají se a posouvají se kupředu.

Mé znalosti na poli eShopů rostly, zaujal mě marketing, strategie, celý ten on-line svět mě moc bavil a fascinoval. Najednou začal být zájem o mé know how a proto vznikla první služba, kdy jsem začínajícím eShopařkám pomáhala s vytvořením jejich eShopů.

Dnes se primárně věnuji byznys marketingovým konzultacím pro eShopařky a podnikatelky ve službách a nezahálím ani u našeho LACASPORT eShopu. 🙂

Nasávám informace kolem Google Analytics a Google Ads apomalu se profiluji více výkonnostně. Nemám v plánu být specialistkou na PPC, jsem specialistkou na možnosti a možnosti těch možností. 🙂

Mám přehled, ráda věci propojuji a hledám strategické cesty. To také předávám svým klientkám, protože i jen znalost principu vede k mnohem lepším výsledkům.

Podnikání jako součást osobního rozvoje.

Podnikání a obecně všechny své projekty vnímám jako součást mého rozvoje. Práce na sobě je celoživotní proces a to hlavně pro někoho, kdo se zvedl ze dna.

Multipotencialita může být vnímána jako dar i jako prokletí. Pro mne je to dar a šance, jak se naplno projevovat ve všech svých vrstvách, talentech a přitom být stále autentická.

Dar, který prospívá spolupráci.

▪▪▪

▪ Díky tomu, že sama tvořím se umím lépe nacítit na klientku tvůrkyni.

▪ Díky tomu, že jsem sama vypiplala eShop umím lépe pochopit kolegyňku eShopařku.

▪ Díky tomu, že mám za sebou temné období umím velmi dobře podpořit.

▪ Díky tomu, že mám milion zájmů umím najít společnou notu prakticky s každým.

▪▪▪

To je pouze pár střípků z celé mozaiky ...

Multipotík Veru

Staň se mým fanouškem na FB a nenech si ujít  novinky a zajímavosti.

Pereš se s duševním onemocněním?  Chceš vědět, co prožívá člověk, který…
Pereš se s duševním onemocněním?  Chceš vědět, co prožívá člověk, který…
Obraz s názvem "Ve víru vášní" - magický a vtahující.
Obraz ze série Srdeční záležitosti s názvem "Červánky" - nejhřejivější…