Můj příběh

Jsem z podnikatelské rodiny, můj táta založil naši rodinnou firmu před téměř třiceti lety. Stejně mě nikdy nenapadlo, že se vydám touto cestou ...

Myslela jsem si, že vystuduji vysokou školu, najdu si práci, budu nějak vydělávat a to bude celé.

Samozřejmě mě ta myšlenka začala pronásledovat ... 

Škola ve mně navíc pomalu zabíjela touhu po jakémkoli vzdělání, ale bylo to pořád lepší než jít do té ošklivé, nudné práce, kterou budu dělat po zbytek svého života.

Začaly se objevovat první známky deprese a k tomu se přidala emočně nestabilní porucha ... já se v roce 2009 sesypala a totalně se zasekla.

Pak v roce 2014 přišel nápad na LACASPORT ... a to mi úplně změnilo život!

Najednou mě zase bavilo se učit, vzdělávat, vyloženě nasávat vše kolem eShopů. Měla jsem pocit, že jsem se našla a mohla jsem se v něčem realizovat, mohla jsem s něčím růst a hlavně jsem viděla ty výsledky.

Tím to samozřejme neskončilo, spíš naopak, byl to začátek naprosto vzrušující nové cesty ...

Metodou pokus omyl jsem se učila marketing, reklamu, sociální sítě, PPCčka, a i když se někdy nad těmi faily teď pousměju, byla to pro mne největší škola.

Byla jsem ráda součástí naší LACASPORT rodinky, ale po 3 letech jsem opět padla na dno a ocitla se v léčebně s novou diagnózou a mizivou vyhlídkou na kvalitní život. Když mě pak propustili, tak jsem dostala několik silných panických atak a uzavřela se v bytě.

Začala jsem tvořit, malovala jsem obrazy, ucítila jsem silnou potřebu začít psát blog a trénovala jsem chození ven. Vše se začalo obracet k lepšímu, takže jsem se o pár měsíců později dokonce pustila do psaní knihy - svého příběhu, který jsem nakonec koncem roku 2018 úspěšně vydala samonákladem.

O rok později jsem vykopla e-book s tipy, triky a cvičeními, která mi pomáhala.

Založila jsem skupinu pro lidičky, co se potýkají s onemocněním duše, ale nevzdávají se a posouvají se kupředu.

Můj život se o dost zlepšil, i mé znalosti se po těch letech prohloubily. Sice jsem nebyla vyloženě specialistka na jednu oblast, ale měla jsem rozsáhlý přehled, což také vedlo k tomu, že si ke mně chodili začínající podnikatelé pro rady ohledně svých projektů. Tak vznikla moje první služba, kdy jsem klientům naklikávala eShopy v Shoptet a weby v Mioweb, případně jsem zajišťovala napojení na další nástroje, instalovala FB pixel, vytvářela FB reklamy nebo sledovala Analytics.

Když jsem se rozhodla vyrábět speciální produkt pro pacienty, neuměla jsem si představit, co všechno to bude obnášet. Nejhorší zjištění pro mě bylo, že bude potřeba vytvořit e-shop. Tvořit něco takového je pro mě nepřekonatelná věc, a protože rada zkušených zní "najdi si na to lidi", poptala jsem a našla. Verču Lacinovou jsem vůbec neznala a vlastně jsme se doteď nikdy osobně nepotkaly, ale i přesto mě její přístup a hlas v prvním telefonátu naprosto přesvědčily a ujistily. A nemýlila jsem se. E-shop mi Veronika vytvořila v podstatě obratem. Vizualizace je podle mých představ a potřebná komunikace během vývoje e-shopu byla blesková a perfektní. Veronika skvěle reaguje na moje potřeby a připomínky a vždy jsem měla pocit, že naprosto rozumí tomu co od e-shopu chci. Veronika jej doslova tvořila, jako by byl její vlastní. A co mě nejvíce překvapilo a dnes už se moc nevidí? Její upřímná radost z mého úspěchu - z první, druhé i každé další objednávky.
Lenka Havrdová ŠnapkováCatCareshop

Momentálně se věnuji byznys marketingovým konzultacím pro eShopařky a podnikatelky ve službách a nezahálím ani u našeho LACASPORT eShopu. 🙂

Jsem stabilní a bez příznaků. Cítím vděčnost a radost každý den ... a aby taky ne, bourám tabulky o nevyléčitelných psychických diagnózách.

Ne, se vší vážností a pokorou ... děkuji sobě, děkuji životu.

Perete se s duševním onemocněním?  Chcete vědět, co prožívá člověk, který…
Perete se s duševním onemocněním?  Chcete vědět, co prožívá člověk, který…
Obraz s názvem "Ve víru vášní" - magický a vtahující.
Obraz ze série Srdeční záležitosti s názvem "Červánky" - nejhřejivější…