Buď hrdý 💪 na to, co jsi dokázal

Pozitivní FB skupina pro lidi s psychickými problémy

Krásný vzkaz od Anny ...

Jak jsem se ke skupině dostala

Když chcete hledat skupiny, které sdružují lidi s psychickými problémy, tak většinou narazíte na skupiny, které se nazývají podle toho daného problému (Deprese, Panická porucha, Bipolární afektivní porucha – maniodeprese). Právě přes poslední zmiňovanou skupinu jsem se dostala ke skupině Na co můžeme být pyšní. Bylo to období, kdy jsem hledala nějaký pozitivní impuls a příspěvky v BAP skupině mě chvílemi docela srážely zpátky na dno.

Co můžete očekávat

Skupina je doslova plná úspěchů, velkých i malých. Pro někoho jako jsem já, komu prakticky nic moc není, tak zjistí, že činnosti, které pro mě jsou běžné a samozřejmé, jsou pro někoho jiného věci, které zvládají s velkým vypětím. Člověk si pak může i říct, že je na tom dobře. Ale ve skupině si přijdu na stejné vlně se všemi, ať máme větší či menší problémy. Jsme si všichni rovni. Skupina je relativně malá, takže jednotlivé příspěvky nezmizí v záplavě dalších. Celkově je nejspíš těžší napsat něco, kvůli čemu jsme na sebe pyšní než sám sebe kritizovat.

Co mi skupina přinesla

Přestala jsem být tak sebekritická. Ne, dobře, tak moc mi skupina nepřinesla, ale je pravda, že když vždycky rozkliknu skupinku a vidím ty úspěchy ostatních, tak mám vždycky potřebu najít na sobě také něco, kvůli čemu jsem na sebe pyšná. I kdyby to měla být maličkost. Začínám si sebe víc vážit a uvědomuji si, že věci, které jsem většinu života brala jako samozřejmost, a nejen já ale i celá moje rodina, samozřejmostí rozhodně nejsou. Navíc mě skupina motivuje k dalším pokrokům ve svém životě. Prostě pokud si chcete zlepšit den a přemýšlet víc pozitivně, rozhodně neváhejte a přidejte se k nám.

A na konec něco o skupině obecně

Naše úspěchy, pozitivní afirmace a vše na co jsme ve svém životě pyšní. Mohou to být i malé krůčky, ale pro nás to je mega úspěch.  Nestyďte se pochlubit s jakýmkoliv krokem ve vašem životě.

Na co se ve skupince můžete těšit:

  • pozitivní a motivační příspěvky
  • pozitivní afirmace
  • pokroky a úspěchy
  • pozitivně naladěné lidičky
  • pohodovou atmosféru
  • nakopnutí správným směrem