Nový e-book, aneb proč zrovna princip 4S

V poslední době jste na mém webíku mohli číst spíše rozhovory. Dlouho jsem o sobě nic nenapsala. Nebylo to tím, že by se u mě nic nedělo, jen jsem zrovna pracovala na novém e-booku, který bych vám ráda představila.

Nese název „Cesta k mému JÁ, princip 4S. Možná se ptáte, co znamená to 4S a o jaký princip se jedná. Na to vám moc ráda odpovím v tomto článku.

Co znamená princip 4S?

Princip 4S je založen na Sebelásce, Sebevědomí, Sebepřijetí a Sebedůvěře. Já věřím, že když zapracujete právě na těchto 4S, tak se váš život začne pomalu a jistě měnit. Čerpám opět ze svých zkušeností. Všechno, co jsem se naučila za ty roky na terapiích, různých sezeních, kurzech, on-line kurzech jsem sepsala právě do tohoto e-booku.

Nejsem lékařka a nikdy nebudu, proto mi nepřísluší radit ohledně léků. Nejsem ani jiná odbornice na duševní onemocnění, čerpám pouze ze svých zkušeností s depresemi, hraniční poruchou, bipolární poruchou, panikou a agorafobií.

Za ty roky, co jsem se z toho všeho hrabala, jsem hledala cesty, jak z toho ven. Ano brala jsem a beru stále léky. Nicméně věřím, že práce na sobě a osobní rozvoj jsou klíčové pro stabilní a kvalitní život. Já žiju stabilní a kvalitní život a vnímám, jako své poslání a v budoucnu doufám i „full time job“, předávat právě svou zkušenost. Inspirovat lidi s duševním onemocněním a pomáhat jim na jejich cestě. Pokud o to budou samozřejmě stát. Rozhodně nebudu nikomu nic nutit.

Mám parťáka – rozšíření na 5S

Poznala jsem on-line jednoho moc fajn klučinu, se kterým máme velmi podobnou zkušenost a jsme naladění na stejnou vlnu. Je to můj nový parťák a kamarád v jednom. V e-booku je takový bonus. Rozšíření na 5S – Sebeuvědomění a to psal právě můj parťák, aby to nebylo jen z ženského pohledu. Oba jsme si prošli psychospirituální krizí a věříme, že sebeuvědomění je dost klíčové pro další rozvoj.

Ráda bych s parťákem spolupracovala i nadále. Sám píše knihu, kterou doufám brzy vydá. Věnuje se meditacím a umím si velmi dobře představit, jak spolu pořádáme meditační a relaxační víkendové pobyty, workshopy a třeba i zájezdy. Líbila by se mi i třeba večerní sezení s arteterapií, protože vím, jak malování a kreslení může pomáhat. Sama jsem členkou Skupiny F a do konce roku mě čekají další výstavy.

Na co se v e-booku ještě můžete těšit …

V e-booku najdete 28 tipů, 8 cvičení a 1 řízenou relaxaci. Stačí, když se ze začátku zaměříte třeba jen na dva tři tipy a jedno cvičení. Rozhodně se netrapte tím, že nebudete zvládat vše. Já na to měla deset let, takže času je skutečně dost. Možná vám to nepůjde hned, ale důležité je vytrvat a věřit si.

E-book rozhodně nenahrazuje kvalitní terapii. Může být však velmi nápomocný, když třeba nevíte, kde začít, nebo na co se zaměřit. Mě by třeba dřív vůbec nenapadlo, že zrovna tohle mám řešit. Nebo, že mám v této oblasti nějaký blok, na kterém je potřeba víc pracovat. Proto věřím, že e-book může lidem pomáhat.

Je to pro mne, když nemám diagnózu?

Já bych řekla, že e-book je pro každého, kdo si prochází těžkým obdobím, nebo na sobě chce pracovat. Nemusíte mít nutně stejné diagnózy, jako já. Určitě si odnesete spoustu AHA momentů a váš život se změní. Pokud jste se současným životem spokojeni a nemáte potřebu cokoliv měnit, pak pro vás e-book nejspíš nebude tím pravým ořechovým.

Pokud naopak hledáte někoho s kým byste vše probrali, a kdo by vás posunul, tak mohu vřele doporučit svou terapeutku. Stačí, když mi napíšete a já vám předám kontakt a bližší informace.

Možná jste usoudili, že právě můj e-book by pro vás byl vhodný. Stačí kliknout na tento odkaz <<CHCI E-BOOK>> a e-book si můžete zakoupit buď samostatně nebo v balíčku s mou knihou.

Každopádně ať už se rozhodnete jakkoliv, přeji vám hodně štěstí na vaší cestě.

Inspiruji svým příběhem. Prošla jsem si temnou nocí duše, ale nyní již kráčím po jiné cestě. Od zmatené dívenky s pěti diagnózami k odvážné a silné ženě podnikatelce. <<< k mému příběhu tudy >>> Na svém blogu sdílím střípky ze svého života, své myšlenky a názory. Specialistka na možnosti možností. Energetická roztleskávačka a každým coulem Multipotenciálka se smyslem pro celek i pro detail.
Komentáře