Proč jsem se rozhodla pro Mioweb

Začínám s Wordpress

Když jsem se vrátila z léčebny, měla jsem blog na blogspot. Chtěla jsem však mít svůj web na lepších stránkách a první rozhodnutí byl WordPress. Věděla jsem, že mě to bude bavit, vždy se ráda učím nové věci, ale zároveň to byla výzva. Neplacené šablony, které nabízeli mě příliš neoslovily, a tak jsem se rozhodla si jednu koupit. Jmenovala se Brown. Hodně se hýbalo s prvky a webík tak mohl vypadat o moc lépe. Nejprve jsem psala pouze blog, později se přidaly stránky o mně a časem jsem web rozšířila o obrazy a e-book.

WordPress je zastaralý

Web už nebyl jen informační, protože jsem začala psát knihu a já věděla, že ji budu chtít prodávat. Asi desetkrát jsem web opravovala. Prodejní stránka knihy i e-booku musela být perfektní, ale výsledek stále nebyl ono. Jednoho dne jsem narazila na jednu slečnu, která rozumí marketingu a můj web mi totálně ztrhala. Musela jsem se dlouho uklidňovat, jak špatně mi potom bylo, ale měla víceméně pravdu.

A tak jsem dumala, co s tím a rozhodla se, tentokrát už definitivně pro Mioweb …

 

Začínám s Miowebem

Zakoupila jsem si plážovou platformu. To znamenalo Mioweb na web 🙂 Smartemailing na posílání emailů a Fapi kvůli fakturám. Jsem členkou plážového kurzu a jeho součástí byla poměrně velká sleva na všechny tyto programy.

Bylo mi jasné, že to bude opět makačka, naučit se nový systém a současně na něj přeházet vše z toho starého. Už jenom to množství článků překopírovat a upravit. Začala jsem vše tvořit bez návodu a zatím mi to celkem jde. Dokonce jsem jela na víkend na chatu, abych vytvořila nové fotky na web a některé se fakt povedly.

Začala jsem s tvořením blogu, mého příběhu a ukázek ke stažení zdarma. Zvolila jsem hlavní modrou barvu, protože je uklidňující a mně osobně se moc líbí. Hlavní texty jsem zkopírovala z Wordpress a mírně je upravila. Líbilo se mi, co tvořím a doufám, že až to dám opět k posouzení, bude se to líbit i ostatním.

Hodnocení Miowebu

S Miowebem se mi tvoří, jako po másle. Překvapilo mě, jak je vše jednoduché a intuitivní. Prvky se vkládají snadno. Podpora je na jedničku a se vším pomáhá. Sice mi trvalo přesměrovat doménu, ale byly tam nějaké chyby, proto to trvalo skoro týden. Ještě mám problém s obrázky, na mobilu se nezobrazují zrovna dobře a tak místo mého usměvavého obličeje vidíte jen moje nohy. 🙂 Proto jsem pozadí na mobilních zařízeních vypnula. Jinak maximální spokojenost.

Mioweb je budoucnost

Mioweb vypadá skutečně profesionálně, oproti mému starému WordPressu. Nelituji své investice. Tak dlouho jsem litovala, že nemám Mioweb až jsem si ho nakonec pořídila. Až si obnovím živnostňák začnu prodávat, jak svůj e-book, tak knihu a nakonec obrazy. Vše na svém novém webíku. :)Doufám, že i moji fanoušci a zákazníci tu změnu ocení a já budu mít spoustu objednávek. 🙂

PS: Věděli jste, že si Mioweb můžete na 14 dní zdarma vyzkoušet?? Klikněte zde 🙂

Ráda inspiruji svým příběhem. Prošla jsem léčebnou a rozumím pocitům lidí s psychickým onemocněním. Díky své zkušenosti pomáhám lidem pochopit toto téma, které je v naší společnosti stále tabu. Otvírám oči lidem, kteří si myslí, že jsme blázni na okraji společnosti, pomáhám stejně nemocným být silnější a bojovat každý den. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Přečtěte si ukázku z knihy. Jedná se o kapitolu s názvem „Bohnice, pavilon 27“. Toto místo se nazývá také Neklid. Je ke stažení zcela zdarma
  • Nejnovější články
  • Kategorie