Uspěji? Uspěji!

Invalidní důchod

Prodloužení nemocenské mi nevyšlo, prý je moje nemoc nejistá a rekonvalescence by mohla trvat nekonečně dlouho. Takže žádám o invalidní důchod a moc se těším do práce. Leden byl náš nejúspěšnější Leden od založení e-shopu. Teď budu jen čekat jestli mě schválí, ale podle tabulek bych nárok mít měla a to dokonce na 2. stupeň. Lékař mi napsal oficiálně schizoafektivní poruchu a úzkostnou poruchu. Tou schizoafektivní si stále nejsem jistá, protože jsem měla jednu manickou epizodu s lehčími bludy a od té doby nic.

Moje schizo nálepka

Ve stacionáři nevědí jestli mě mají proto přijmout. Nelíbí se jim moje diagnóza, jakoby nálepka schizo byla pro všechny nepřijatelná a nevědí jestli mi můžou pomoct. Už se jedná o skoro třetí stacionář, kde mě nechtějí přijmout a já jsem z toho akorát zdeptaná. Sama nevím jestli tam vlastně chci, zdá se to být celkem náročné. Už po dvou měsících musím cestovat sama, je to na půl roku a moje oblíbená zadní vrátka také nejsou úplně snadná.

Kurz Podnikání z pláže

Když je řeč o zadních vrátkách, stále si nejsem jistá kurzem Podnikání z pláže. Nevím, jestli se můj e-book a později kniha budou prodávat a i když se zabývám online marketingem, nemám moc fanoušků na sociálních sítích, ani mimo ně. To jsem se chtěla naučit v kurzu. Sázím na to, že pak umístím ikonku e-booku na stránky e-shopu a vložím odkaz do LACASPORT skupinky a do dalších skupinek pro e-booky, ale bude to stačit?? Propagace jde nějak mimo mě. Učím se to, stejně jako jsem se sama učila všechno ostatní.

E-book má jít do prodeje

Nejen proto můj e-book stále není v prodeji, ale měl by být každým dnem, už na to čekám jako na smilování. To je ta nevýhoda, když nerozumíte programování a dělá to za vás někdo jiný a pak na tom dělá tři měsíce. Také mám strach aby moje kniha měla dost stránek a po vydání to byla solidní kniha a ne jen pár stránkový dokument. Chci si vše nechat ještě překontrolovat češtinářkou, abych nepohořela na tom, že mi to někdo zkritizuje kvůli češtině. Na gymplu mi slohy celkem šly, ale tohle je úplně jiná liga.

Procházky jsou fajn, práce je fajn, život je fajn

Budiž mi útěchou, že jsem se strašně zlepšila. Už nemám takový problém cestovat autem, panika v tramvaji se také nekoná. Zvládám kávu venku, ani jíst venku mi tolik nevadí. Procházky jsou fajn, práce je fajn, život je fajn. Nevím čeho se stále tak bojím. Ráda investuji do sebe a svého rozvoje. Sama jsem si udělala stránky, naučila se s fapi, calendly a teď se učím smartemailing. Sice lituji, že jsem nezačala nejdřív s Miowebem, nicméně WordPress je slušná výzva. A já ráda výzvy. Nakoupila jsem si plátna, tak snad brzy i něco nového namaluji.

Inspiruji svým příběhem. Prošla jsem si temnou nocí duše, ale nyní již kráčím po jiné cestě. Od zmatené dívenky s pěti diagnózami k odvážné a silné ženě podnikatelce - k mému příběhu tudy >>>Na svém blogu sdílím střípky ze svého života, své myšlenky a názory.
Komentáře