Reference a zpětné vazby na veškerou mou práci,

ať už současnou či minulou ...

Moc to pro mne znamená, proto si ráda vše uchovávám🙏 

Řekli o mně

Veronika je velmi inspirativní ženou, která když se do něčeho dá, jde do toho naplno a s vervou, až ke zdárnému úspěchu. Moc ráda sleduji její životní úspěchy a její sílu nevzdat se a najít si svoji cestu v životě. I přes svoji diagnózu toho za tři roky, co ji znám, zvládla více, než mnoho lidí v mém okolí. Je krásnou ukázkou toho, že bez stížností na svůj těžký osud a nemoc, či překážku v životě jde dosáhnout čehokoli o čem sníte, nebo co si přejete. Veronika se nezastavuje, intenzivně na sobě pracuje, přemýšlí nad svým životem, inspiruje své okolí, píše knihy (tedy zatím jednu, ale věřím, že jich bude více 😊), e-booky, spravuje svůj e-shop, radí podnikatelkám, maluje obrazy, vyrábí náramky, pohybuje se na internetu jako ryba ve vodě a ještě je věrnou kamarádkou a podporou pro ostatní.
Hankaúčetní, projekt BachovkysHankou
Na Verče je mi sympatické, že na sobě neustále pracuje a učí se zacházet se svými emocemi, což každý s duševním onemocněním nedokáže. Neustále mě překvapuje, jak se posouvá kupředu a daří se jí překonávat stresové situace. Neměl jsem to v životě lehké a stále ještě bojuji, nicméně Verča je pro mě inspirací a držím jí palce
PetrPracuje v IT
S Verčou jsem se seznámil asi před dvěma lety díky jejím internetovým aktivitám a jsem velice rád, že se tak stalo. Je to neuvěřitelně silná osobnost, která si navzdory svému nelehkému osudu udržuje nadhled, pozitivní myšlení a dobrou náladu. Její kniha Cesta z temnoty mojí duše mi velice pomohla dodat naději a kuráž v těžkých obdobích, kterými jsem si sám procházel při vlastní zkušenosti s duševní nemocí. Velice na ní obdivuji a sdílím s ní pozitivní náhled na léčitelnost duševních nemocí prostřednictvím vnitřní psychické práce a duchovního a osobního rozvoje. Je obdivuhodné, s jakým zápalem a entuziasmem se pouští do nových projektů, ať jde o její blog, knihy, obrazy nebo pracovní záležitosti. Její tvorba i celkový přístup k životu je pro mě velkou inspirací. Moc jí fandím :)
VašekPeer konzultant
Verča je skvělá žena s velkým srdcem. Moc si jí vážím za sdílení její cesty, která nebyla vystlaná růžemi. Veru díky za vše, co děláš, protože ta hodnota je pro lidi, kteří procházejí stejným utrpením jako ty kdysi, nevyčíslitelná. Jsi pro ně někdo, kdo jim svítí na cestu a to je velmi obdivuhodné. Planeta takové lidi potřebuje! Tvé knihy a celkově tvá tvorba je úžasná. Těším se na tvůj další rozvoj, máš ještě hodně co předat a to je báječné. Díky za to, že jsi.
Mončaprojekt Podnikající máma

Reference mentoring

Mentoring: Když jsem začínala spolupráci s Veronikou, upřímně jsem vůbec nevěděla, co mě vlastně čeká. Věděla jsem, že s ní chci absolvovat pár hodin konzultací, tak jsem do toho šla. Cítila jsem, že mi má co předat. Po první konzultaci jsem byla fakt nakopnutá k velké změně. Díky konzultaci jsem udělala velkou revizi webu, vše si zjednodušila a zautomatizovala, ubylo mi práce s vyřizováním objednávek a cítím se pohodlně, jako profík. 😁 Probraly jsme i reklamu a Verča mě naučila přemýšlet strategicky ohledně reklam a měření pohybu na webu a mnoho dalšího. Série konzultací byla velmi přátelská a to se mi na tom líbilo. Necítila jsem se v křeči, dozvěděla jsem se spoustu věcí, které jsem ihned mohla aplikovat a zároveň jsem se necítila přehlcená. Za mě úžasná spolupráce, skvěle investované peníze a určitě se budu těšit někdy v budoucnu.
Štěpánka Vernerovástepankavernerova.cz
Strategický mentoring: Jsem stále v úžasu, jaký to skvělý člověk se dostal ke mně! Hledala jsem někoho, kdo by mě naučil přemýšlet strategicky a opravdu se zajímal o to, co dělám a jak by to šlo udělat nejlépe. Verča po našich základních konzultacích sledovala dál můj projekt a dala mi výborné tipy na tvorbu soutěže, kterou jsem měla v plánu! Nejen, že mi tím zajistila hojnou účast, ale dopomohla i k prodejům! Moc ti děkuju. Budu s tebou velmi ráda spolupracovat dál.
Štěpánka Vernerovástepankavernerova.cz

Reference klub

Srdcové projekty doporučuji všem, kteří chtějí porozumět sociálním sítím, mají dotazy, nebo třeba nevědí, jak začít. Verča ve skupině pravidelně komunikuje. Pracuje s reálnými případy a zaměřuje lekce na problematiku, která je právě potřeba. Ve skupině jsou i diskuse, kde komunikujeme spolu s dalšími členy skupiny 😊. Díky tomu si navzájem předáváme naše zkušenosti a nápady.
Míša Rosenthalerovákosmetikahb.cz

Reference služba e-shopy a weby

Když jsem se rozhodla vyrábět speciální produkt pro pacienty, neuměla jsem si představit, co všechno to bude obnášet. Nejhorší zjištění pro mě bylo, že bude potřeba vytvořit e-shop. Tvořit něco takového je pro mě nepřekonatelná věc, a protože rada zkušených zní "najdi si na to lidi", poptala jsem a našla. Verču Lacinovou jsem vůbec neznala a vlastně jsme se doteď nikdy osobně nepotkaly, ale i přesto mě její přístup a hlas v prvním telefonátu naprosto přesvědčily a ujistily. A nemýlila jsem se. E-shop mi Veronika vytvořila v podstatě obratem. Vizualizace je podle mých představ a potřebná komunikace během vývoje e-shopu byla blesková a perfektní. Veronika skvěle reaguje na moje potřeby a připomínky a vždy jsem měla pocit, že naprosto rozumí tomu co od e-shopu chci. Veronika jej doslova tvořila, jako by byl její vlastní. A co mě nejvíce překvapilo a dnes už se moc nevidí? Její upřímná radost z mého úspěchu - z první, druhé i každé další objednávky.
LenkaCatCareShop
S Verčou byla a je skvělá spolupráce. Komunikace rychlá, k věci, co je potřeba, to zařídí. Nabídne, nevnucuje. Navrhuje různé varianty, jak by mohl shop vypadat. Poskytuje své know-how a bohaté zkušenosti, urychluje cestu k vlastnímu e-shopu. Se spoustou věcí bych se mořila hrozně dlouho a od Verči jsem měla během pár dní její část, kterou jsme si domluvily, celou hotovou i včetně drobností navíc, které dělat nemusela. Cenu mi taky sama upravila (vylepšila :) na základě toho, že jsem sama už něco hotového měla. Vždy jedná příjemně a lidsky. Je s ní radost spolupracovat a věřím, že naší společné cestě není konec. :)
Barčafotbalistkashop
Spolupráce s Verunkou byla pro mne velmi překvapující. Vím, že jsem hodně zapomnětlivý člověk a v rámci své vytíženosti stále plavu v organizaci času. Proto jsem jí nesmírně vděčná za její trpělivost a ochotu mi pomoci se záležitostmi, jako je uvedeni do provozu prodejního systému mé knihy, na což nemam ani hlavu, ani čas. Komunikace úplně luxusní, hovor, hlasovky... Vše maximálně efektivní. Líbí se mi možnost dlouhodobé spolupráce, navíc jsem se u Verunky setkala s pravidlem, které praktikuji nejen ve své práci, a to dávat víc než brát, za což jsem opravdu vděčná a velmi mne to překvapilo. Dokáže poskytnout pomoc od srdíčka nad rámec a nenechá vás ve štychu. Její služby rozhodně doporučuji. ♡
VeronikaModerní máma

Reference kniha Cesta z temnoty mojí duše

Veroničina kniha je pro mne ohromující tím, jak hluboce dokázala otevřít svým čtenářům velmi citlivá témata a zážitky z vlastního života. Ač v naší rodině nikdo netrpí hraniční poruchou, byla pro mne velmi přínosná. Snad právě rozjitřenost smyslů dává Veronice schopnost vidět a pojmenovat to, co ostatní lidé zběžně minou, aniž by se zamysleli. Takových míst je v knize hned několik. Míst, na kterých jsem musela odložit knihu a přemýšlet o popisované situaci. Jak bych ji řešila já? Nemáme všichni v sobě zažitá schémata, podle kterých reagujeme? Hodnotíme prožívané situace objektivně, nebo si je ve spěchu kamsi zaškatulkujeme a potom se jen divíme, proč vzniklo nedorozumění? Díky těmto zadumaným prolukám jsem knihu četla několik dní, ačkoli podle počtu stránek by to mohlo být čtení na dva večery. Mohlo. Záleží na každém, co si z knihy che odnést. Veroniko, děkuji Ti
Blankaprůvodkyně nemocných na stránce ŽIVOTbezŽALUDKU.cz
Tato kniha je úžasnou zpovědí ženy, která si prošla různými stádii života, ve kterých bojovala s problémy, které jsou v naší společnosti označovány jako psychické a není na ně stále nahlíženo příliš pozitivně. Přesto se jedna o stavy, které zažívá mnoho lidi a proto jsem velmi vděčná za Veroničinu knihu, ve které popisuje celý svůj život od dětství, přes pobyt v psychiatrické léčebně až po současnost, a která může mnoha lidem pomoci na jejich cestě, protože z každé tmy vede cesta ven za světlem 🙂 Veroniku znám osobně a cením si jejích zkušenosti, přátelství a přístupu jaký k životu, a ke své diagnóze má. Neustále na sobě pracuje, zlepšuje se ve všem co dělá a ukáže vám že stejně tak můžete i vy ❤️
Hankaúčetní, projekt BachovkysHankou
Společně s kolegyní Šárkou jsme byly osloveny a měly tu čest podílet se na vzniku Veroničiny knihy. Osobně mi přijde velice obdivuhodné vyjít se vším tím, co Veronika v knize popisuje, na světlo. Svým příběhem může inspirovat tisíce dalších lidí, kteří si procházejí, nebo prošli, něčím podobným, a zaujmout tak k tomu jiný postoj. Pevně věřím, že si kniha najde své čtenáře a přeji jí, ať doputuje k těm, co ji skutečně potřebují.
Markétakorektorka
Knihu od Verči vřele doporučuji, je to upřímná a otevřená zpověď. Od začátku její etapy z dětství , až po nepříjemné psychické onemocnění do doby, kdy zase vše zvládá úplně v pohodě díky své rodině a přátelům. Jestli máte někoho blízkého nebo vy sami máte nějakou psychickou poruchu, kniha Vám otevře vše co potřebujete vědět blíže do světa neznámého i k cestě nemoci samotné.
Kristýnka
Četla jsem knihu před více jak měsícem a stále mi z jednotlivých slov a vět běží mráz po zádech. Velký respekt Tobě, Veru, že jsi o tom všem byla schopná tak otevřeně promluvit. Jsi moc šikovná a postupuješ vpřed po cestě za uzdravením. Nikdo nikdy neví, kdy ho něco takového potká a doslova se nám z vteřiny na vteřinu změní celý život. Je těžké učinit rozhodnutí a brát vše jako výzvu a lekci, která nás má poučit a posunout dál. Ale stojí to za to, brát věci tak jak jsou a věřit, že se staly tak jak měly a jedině k našemu dobru. To ale pochopí právě ten, který si životní změnou již také prošel. Přeji Ti, ať brzy získáš zpět svou rovnováhu. Ještě dodám můj oblíbený citát: „Náboženství je pro ty, kteří se bojí pekla. Spiritualita je pro ty, kteří v pekle už byli.“
Ivetamalířka
Tuhle upřímnou a otevřenou zpověď doporučuji všem, koho zajímá pozadí psychických onemocnění, sami se s nějakým potýkají, nebo mají někoho takového ve svém okolí. Není jednoduché takový příběh sdílet se světem, stigma psychiatrických pacientů je v dnešní společnosti stále hodně znát. Veronika se tohoto úkolu zhostila skvěle. Věřím, že její kniha má moc ukázat lidem, že na to nejsou sami, podpořit je a ukázat jim možnosti, které na své nelehké cestě životem mají. Sama jsem si prošla těžkou úzkostně-depresivní epizodou a opravdu oceňuji, jak se autorka dokázala otevřít. Jsou to totiž chvíle, které většina z nás nikomu přiznat nechce, často ani sobě samotnému. Našla jsem v ní také zajímavé tipy a rady, které určitě využiji. Děkuji ❤
Lenkamaminka na mateřské
Líbí se mi, že Verča vypráví svůj příběh od začátku. Obdivuji její otevřenou zpověď o tom, co všechno zažila. Je příkladem toho, jak nás těžké okamžiky posouvají dále. Ukazuje nám, že překážky se dají zdolat, a když vytrváme, vyhráváme.
Janaterapeutka, projekt Svoboda mysli
Kniha je jedinečná v tom, jak autenticky ukazuje cestu nejen k sebelásce, ale i k tomu, jak se zvednout ze dna. Může být inspirací mnoha lidem, kteří jsou v podobné situaci, anebo mají někoho blízkého v podobné situaci, protože díky knize mohou nahlédnout do světa, který je pro ně neznámý.
Lucieautorka projektu Alchymie ženy

Reference e-book Cesta k mému JÁ

Na Verči e-book jsem byla hodně zvědavá. Jako člověk, který ví, co to je panická ataka, nebo když si chodí úzkost, kdy se jí zachce, tak mohu říct jediné "super čtení". Některé techniky/pomocníky díky své psycholožce a práci sama na sobě již znám, něco pro mě bylo nové. E-book je napsán čtivě, vše srozumitelné a dokonce v něm najdete i meditace, které já osobně mám velmi ráda a jsou mým velkým pomocníkem a doporučuji je každému.
Jitkaprojekt ONKOmanželka
E-book se mi líbí moc, působí na mě autenticky a otevřeně. Já nemám ráda jen suchou teorii, vždycky mě nejvíc osloví e-booky prolnuté osobním příběhem. A celým tvým e-bookem se prolíná tvůj příběh, tvoje zkušenosti a to mě baví. Hezky jsi to propojila s praktickými radami a s tím, co chceš druhým předat, jak by mohli zkusit něco změnit. Za mě je to jemně a nenásilnou formou, prostě jen ukazuješ druhým cestu, jak pochopit psychické poruchy (nemoci) a jak s nimi pracovat. Hezky jednoduše vysvětluješ souvislosti, možné příčiny. To je vždycky moc důležité, navést lidi k pochopení...proč vlastně. Takové e-booky mají smysl, jen ten kdo si sám na vlastní kůži vyzkouší, jak těžká zkouška to je, když tě psychika "zradí", může lidem s podobnými problémy nejlépe pomoci. U tebe je navíc ještě úžasné to, že jsi si prošla tak velkými a rozsáhlými zkušenostmi, pro mě až neuvěřitelné, že se toho v psychice může nabalit tolik a ještě úžasnější, že jsi našla cestu z toho ven. V době kdy já osobně trpěla panickými atakami a generalizovanou úzkostnou poruchou, tak bych po takovém e-booku sáhla hned...protože každý úhel pohledu, každá zkušenost lidí, kteří už znají cestu, jak z toho ven, mě tenkrát neuvěřitelně nakopávala. Za mě doporučuji všem, kteří se jakkoliv potýkají s psychickou nepohodou.
Marcelkaprojekt Klatovský anděl, www.klatovskyandel.cz
Veroničin e-book 4S, by si měl přečíst každý, kdo se v životě hledá, kdo potřebuje kamarádku, která mu laskavým slovem poradí jak uchopit svůj život. Jak znát své hodnoty, jak si vážit sám sebe a mít se rád právě tak jak jste. Každý, kdo se potýká s těžkou životní situací. Nebo je jenom smutný a neví jak dál. Veronika má krásný nadhled a skvělé tipy. Stačí jen číst a zkoušet cvičení a hned vám bude na duši lépe. Při čtení e-booku jsem se cítila jako při povídání s dobrou kamarádkou, která má na všechno trápení a starosti jednoduchý lék.
Terezkamajitelka plavecké školy Hastrmánek
Jmenuji se Vladi Vavroušková a jsem spisovatelka příběhů, které pomáhají uzdravovat. Dostal se mi do rukou, moc krásně napsaný e-book s názvem CESTA K MÉMU JÁ. Musím říci, že jsem zpočátku byla skeptická, zda mě jako člověku, který se pokládá za zdravého, bude e-book k něčemu, zda to zase nebude jeden z tisíce podobných již napsaných obsahů. Po pár řádcích, jsem se ale tak zabrala do četby, že jsem ho přečetla najednou. Veronice se povedlo popsat její výzvy života lehce a rady, které v e-booku najdete, nejsou jen pro lidi, kteří jsou nemocní, ale mohou pomoci i těm, kteří se považují za zdravé jedince. Dejme si ruku na srdce a přiznejme si, kdo neměl v životě nikdy depresi? Já tedy musím zkonstatovat, že já jsem byla v takové situaci dříve i několikrát a byla škoda, že jsem tenkrát ještě Veroniku neznala, protože bych za ní určitě šla, aby mi poradila. Nebo se mu v jeho životě nestaly situace, které mají kořeny v dětství? Znám mnoho žen a mužů, kteří vyhledávají různé terapeuty, u kterých hledají pomoc. Ale vy už nemusíte, protože v e-booku Veroniky Lacinové, je vše pěkně popořádku a vše po kupě napsané a vysvětlené a kdo má rád obrázky najdete je tam také. Veroniko, jsi úžasná, věřím, že časem e-book i vydáš, protože tomu, co a jak jsi tam napsala by slušela tištěná verze. Moc jsem si to užila a věřím, že i vy si to užijete.
Vladiautorka, www.vladivavrouskova.com
Verčin e-book by mi před lety hodně ulevil v době, kdy jsem se potýkala s epizodami úzkostně-depresivní poruchy. Tehdy mi hodně chyběl pohled na věc někoho "zevnitř". Někoho, kdo má kromě teorie zmáknutou i vlastní zkušenost. Verčina praktická cvičení a doporučení jsem přečetla jedním dechem a po letech práce na sobě musím uznat, že vybrala opravdu dobře. Sama jsem si některá rovnou zařadila do svých každodenních činností a vážně to funguje! Za mě je e-book milým a příjemným pomocníkem a kamarádem nejen pro čtenáře, které trápí nějaké psychické onemocnění, ale i pro ty, kteří by rádi zapracovali na vztahu se sebou samotnými.
Lenkamaminka na mateřské
Verči skvělý e-book jsem doslova zhltla. Nemohla jsem se odtrhnout. Moc se mi líbil a oceňuji skvělá praktická cvičení, Verči skutečný příběh a její osobní doporučení. E-book je příručkou pro to, jak se mít více rádi a být šťastnější. Doporučuji všem.
Janaterapeutka, projekt Svoboda mysli

Já a média 📺