Reference a rozhovory

Děkuji🙏 

Řekli o mně
Na Verče je mi sympatické, že na sobě neustále pracuje a učí se zacházet se svými emocemi, což každý s duševním onemocněním nedokáže. Neustále mě překvapuje, jak se posouvá kupředu a daří se jí překonávat stresové situace. Neměl jsem to v životě lehké a stále ještě bojuji, nicméně Verča je pro mě inspirací a držím jí palce
PetrPracuje v IT 🟡 18.7. 2021
Veronika je velmi inspirativní ženou, která když se do něčeho dá, jde do toho naplno a s vervou, až ke zdárnému úspěchu. Moc ráda sleduji její životní úspěchy a její sílu nevzdat se a najít si svoji cestu v životě. I přes svoji diagnózu toho za tři roky, co ji znám, zvládla více, než mnoho lidí v mém okolí. Je krásnou ukázkou toho, že bez stížností na svůj těžký osud a nemoc, či překážku v životě jde dosáhnout čehokoli o čem sníte, nebo co si přejete. Veronika se nezastavuje, intenzivně na sobě pracuje, přemýšlí nad svým životem, inspiruje své okolí, píše knihy (tedy zatím jednu, ale věřím, že jich bude více 😊), e-booky, spravuje svůj e-shop, radí podnikatelkám, maluje obrazy, vyrábí náramky, pohybuje se na internetu jako ryba ve vodě a ještě je věrnou kamarádkou a podporou pro ostatní.
Hankaúčetní, projekt bachovkyshankou.cz 🟡 30.5. 2021
S Verčou jsem se seznámil asi před dvěma lety díky jejím internetovým aktivitám a jsem velice rád, že se tak stalo. Je to neuvěřitelně silná osobnost, která si navzdory svému nelehkému osudu udržuje nadhled, pozitivní myšlení a dobrou náladu. Její kniha Cesta z temnoty mojí duše mi velice pomohla dodat naději a kuráž v těžkých obdobích, kterými jsem si sám procházel při vlastní zkušenosti s duševní nemocí. Velice na ní obdivuji a sdílím s ní pozitivní náhled na léčitelnost duševních nemocí prostřednictvím vnitřní psychické práce a duchovního a osobního rozvoje. Je obdivuhodné, s jakým zápalem a entuziasmem se pouští do nových projektů, ať jde o její blog, knihy, obrazy nebo pracovní záležitosti. Její tvorba i celkový přístup k životu je pro mě velkou inspirací. Moc jí fandím 🙂
VašekPeer konzultant 🟡 29.5. 2021
Reference služby
Dekuji Verče za odborný náhled do mého podnikání. Pomohla mi zamyslet se nad konkrétními kroky a hlavně podívat se na celou věc z nadhledu. Její rady mi otevřely oči a dodaly odvahu na další cestě.
Terezka PrátováMake-up Artist & Hairstylist - terrybeautycz 🟡 30.5. 2021
Když jsem se rozhodla vyrábět speciální produkt pro pacienty, neuměla jsem si představit, co všechno to bude obnášet. Nejhorší zjištění pro mě bylo, že bude potřeba vytvořit e-shop. Tvořit něco takového je pro mě nepřekonatelná věc, a protože rada zkušených zní "najdi si na to lidi", poptala jsem a našla. Verču Lacinovou jsem vůbec neznala a vlastně jsme se doteď nikdy osobně nepotkaly, ale i přesto mě její přístup a hlas v prvním telefonátu naprosto přesvědčily a ujistily. A nemýlila jsem se. E-shop mi Veronika vytvořila v podstatě obratem. Vizualizace je podle mých představ a potřebná komunikace během vývoje e-shopu byla blesková a perfektní. Veronika skvěle reaguje na moje potřeby a připomínky a vždy jsem měla pocit, že naprosto rozumí tomu co od e-shopu chci. Veronika jej doslova tvořila, jako by byl její vlastní. A co mě nejvíce překvapilo a dnes už se moc nevidí? Její upřímná radost z mého úspěchu - z první, druhé i každé další objednávky.
LenkaeShop CatCareShop 🟡 2.6. 2021
Reference Video průvodce Google Analytics
Prošla jsem si průvodcem Google Analytics. Měla jsem už hodně věcí nastavených od člověka, který mi web dělal. Ale i přesto jsem našla něco, co bylo potřeba udělat. Jsem ráda, že jsem si průvodce koupila a mohla nahlédnout, jak GA funguje. Průvodce je jasný, srozumitelný a doporučuji ho všem, kteří mají web a chtějí aspoň trochu sledovat svá data a díky nim zlepšovat svůj byznys.
Verča HronkováFB expertka, $uccessmINd - veronikahronkova.cz 🟡 18.7. 2021
Reference e-book Cesta k mému JÁ
E-book se mi líbí moc, působí na mě autenticky a otevřeně. Já nemám ráda jen suchou teorii, vždycky mě nejvíc osloví e-booky prolnuté osobním příběhem. A celým tvým e-bookem se prolíná tvůj příběh, tvoje zkušenosti a to mě baví. Hezky jsi to propojila s praktickými radami a s tím, co chceš druhým předat, jak by mohli zkusit něco změnit. Za mě je to jemně a nenásilnou formou, prostě jen ukazuješ druhým cestu, jak pochopit psychické poruchy (nemoci) a jak s nimi pracovat. Hezky jednoduše vysvětluješ souvislosti, možné příčiny. To je vždycky moc důležité, navést lidi k pochopení...proč vlastně. Takové e-booky mají smysl, jen ten kdo si sám na vlastní kůži vyzkouší, jak těžká zkouška to je, když tě psychika "zradí", může lidem s podobnými problémy nejlépe pomoci. U tebe je navíc ještě úžasné to, že jsi si prošla tak velkými a rozsáhlými zkušenostmi, pro mě až neuvěřitelné, že se toho v psychice může nabalit tolik a ještě úžasnější, že jsi našla cestu z toho ven. V době kdy já osobně trpěla panickými atakami a generalizovanou úzkostnou poruchou, tak bych po takovém e-booku sáhla hned...protože každý úhel pohledu, každá zkušenost lidí, kteří už znají cestu, jak z toho ven, mě tenkrát neuvěřitelně nakopávala. Za mě doporučuji všem, kteří se jakkoliv potýkají s psychickou nepohodou.
Marcelkaprojekt Klatovský anděl, www.klatovskyandel.cz
Jmenuji se Vladi Vavroušková a jsem spisovatelka příběhů, které pomáhají uzdravovat. Dostal se mi do rukou, moc krásně napsaný e-book s názvem CESTA K MÉMU JÁ. Musím říci, že jsem zpočátku byla skeptická, zda mě jako člověku, který se pokládá za zdravého, bude e-book k něčemu, zda to zase nebude jeden z tisíce podobných již napsaných obsahů. Po pár řádcích, jsem se ale tak zabrala do četby, že jsem ho přečetla najednou. Veronice se povedlo popsat její výzvy života lehce a rady, které v e-booku najdete, nejsou jen pro lidi, kteří jsou nemocní, ale mohou pomoci i těm, kteří se považují za zdravé jedince. Dejme si ruku na srdce a přiznejme si, kdo neměl v životě nikdy depresi? Já tedy musím zkonstatovat, že já jsem byla v takové situaci dříve i několikrát a byla škoda, že jsem tenkrát ještě Veroniku neznala, protože bych za ní určitě šla, aby mi poradila. Nebo se mu v jeho životě nestaly situace, které mají kořeny v dětství? Znám mnoho žen a mužů, kteří vyhledávají různé terapeuty, u kterých hledají pomoc. Ale vy už nemusíte, protože v e-booku Veroniky Lacinové, je vše pěkně popořádku a vše po kupě napsané a vysvětlené a kdo má rád obrázky najdete je tam také. Veroniko, jsi úžasná, věřím, že časem e-book i vydáš, protože tomu, co a jak jsi tam napsala by slušela tištěná verze. Moc jsem si to užila a věřím, že i vy si to užijete.
Vladiautorka, www.vladivavrouskova.com
Verčin e-book by mi před lety hodně ulevil v době, kdy jsem se potýkala s epizodami úzkostně-depresivní poruchy. Tehdy mi hodně chyběl pohled na věc někoho "zevnitř". Někoho, kdo má kromě teorie zmáknutou i vlastní zkušenost. Verčina praktická cvičení a doporučení jsem přečetla jedním dechem a po letech práce na sobě musím uznat, že vybrala opravdu dobře. Sama jsem si některá rovnou zařadila do svých každodenních činností a vážně to funguje! Za mě je e-book milým a příjemným pomocníkem a kamarádem nejen pro čtenáře, které trápí nějaké psychické onemocnění, ale i pro ty, kteří by rádi zapracovali na vztahu se sebou samotnými.
Lenkaprojekt Do poslední chvíle spolu
Veroničin e-book 4S, by si měl přečíst každý, kdo se v životě hledá, kdo potřebuje kamarádku, která mu laskavým slovem poradí jak uchopit svůj život. Jak znát své hodnoty, jak si vážit sám sebe a mít se rád právě tak jak jste. Každý, kdo se potýká s těžkou životní situací. Nebo je jenom smutný a neví jak dál. Veronika má krásný nadhled a skvělé tipy. Stačí jen číst a zkoušet cvičení a hned vám bude na duši lépe. Při čtení e-booku jsem se cítila jako při povídání s dobrou kamarádkou, která má na všechno trápení a starosti jednoduchý lék.
Terezkaprojekt Plavu s Terezou www.plavusterezou.cz
Na Verči e-book jsem byla hodně zvědavá. Jako člověk, který ví, co to je panická ataka, nebo když si chodí úzkost, kdy se jí zachce, tak mohu říct jediné "super čtení". Některé techniky/pomocníky díky své psycholožce a práci sama na sobě již znám, něco pro mě bylo nové. E-book je napsán čtivě, vše srozumitelné a dokonce v něm najdete i meditace, které já osobně mám velmi ráda a jsou mým velkým pomocníkem a doporučuji je každému.
Jitkaprojekt ONKOmanželka
Verči skvělý e-book jsem doslova zhltla. Nemohla jsem se odtrhnout. Moc se mi líbil a oceňuji skvělá praktická cvičení, Verči skutečný příběh a její osobní doporučení. E-book je příručkou pro to, jak se mít více rádi a být šťastnější. Doporučuji všem.
Janaprojekt Svoboda mysli, www.jana-svobodova.cz 🟡 2..6. 2021
Reference kniha Cesta z temnoty mojí duše
Četla jsem knihu před více jak měsícem a stále mi z jednotlivých slov a vět běží mráz po zádech. Velký respekt Tobě, Veru, že jsi o tom všem byla schopná tak otevřeně promluvit. Jsi moc šikovná a postupuješ vpřed po cestě za uzdravením. Nikdo nikdy neví, kdy ho něco takového potká a doslova se nám z vteřiny na vteřinu změní celý život. Je těžké učinit rozhodnutí a brát vše jako výzvu a lekci, která nás má poučit a posunout dál. Ale stojí to za to, brát věci tak jak jsou a věřit, že se staly tak jak měly a jedině k našemu dobru. To ale pochopí právě ten, který si životní změnou již také prošel. Přeji Ti, ať brzy získáš zpět svou rovnováhu. Ještě dodám můj oblíbený citát: „Náboženství je pro ty, kteří se bojí pekla. Spiritualita je pro ty, kteří v pekle už byli.“
Ivetamalířka, fotografka
Tato kniha je úžasnou zpovědí ženy, která si prošla různými stádii života, ve kterých bojovala s problémy, které jsou v naší společnosti označovány jako psychické a není na ně stále nahlíženo příliš pozitivně. Přesto se jedna o stavy, které zažívá mnoho lidi a proto jsem velmi vděčná za Veroničinu knihu, ve které popisuje celý svůj život od dětství, přes pobyt v psychiatrické léčebně až po současnost, a která může mnoha lidem pomoci na jejich cestě, protože z každé tmy vede cesta ven za světlem 🙂 Veroniku znám osobně a cením si jejích zkušenosti, přátelství a přístupu jaký k životu, a ke své diagnóze má. Neustále na sobě pracuje, zlepšuje se ve všem co dělá a ukáže vám že stejně tak můžete i vy ❤️
Hankaúčetní, projekt bachovkyshankou.cz 🟡 30.5. 2021
Knihu od Verči vřele doporučuji, je to upřímná a otevřená zpověď. Od začátku její etapy z dětství , až po nepříjemné psychické onemocnění do doby, kdy zase vše zvládá úplně v pohodě díky své rodině a přátelům. Jestli máte někoho blízkého nebo vy sami máte nějakou psychickou poruchu, kniha Vám otevře vše co potřebujete vědět blíže do světa neznámého i k cestě nemoci samotné.
Kristýnka🟡 2..6. 2021
Veroničina kniha je pro mne ohromující tím, jak hluboce dokázala otevřít svým čtenářům velmi citlivá témata a zážitky z vlastního života. Ač v naší rodině nikdo netrpí hraniční poruchou, byla pro mne velmi přínosná. Snad právě rozjitřenost smyslů dává Veronice schopnost vidět a pojmenovat to, co ostatní lidé zběžně minou, aniž by se zamysleli. Takových míst je v knize hned několik. Míst, na kterých jsem musela odložit knihu a přemýšlet o popisované situaci. Jak bych ji řešila já? Nemáme všichni v sobě zažitá schémata, podle kterých reagujeme? Hodnotíme prožívané situace objektivně, nebo si je ve spěchu kamsi zaškatulkujeme a potom se jen divíme, proč vzniklo nedorozumění? Díky těmto zadumaným prolukám jsem knihu četla několik dní, ačkoli podle počtu stránek by to mohlo být čtení na dva večery. Mohlo. Záleží na každém, co si z knihy che odnést. Veroniko, děkuji Ti
Blankaprůvodkyně nemocných na stránce ŽIVOTbezŽALUDKU.cz
Tuhle upřímnou a otevřenou zpověď doporučuji všem, koho zajímá pozadí psychických onemocnění, sami se s nějakým potýkají, nebo mají někoho takového ve svém okolí. Není jednoduché takový příběh sdílet se světem, stigma psychiatrických pacientů je v dnešní společnosti stále hodně znát. Veronika se tohoto úkolu zhostila skvěle. Věřím, že její kniha má moc ukázat lidem, že na to nejsou sami, podpořit je a ukázat jim možnosti, které na své nelehké cestě životem mají. Sama jsem si prošla těžkou úzkostně-depresivní epizodou a opravdu oceňuji, jak se autorka dokázala otevřít. Jsou to totiž chvíle, které většina z nás nikomu přiznat nechce, často ani sobě samotnému. Našla jsem v ní také zajímavé tipy a rady, které určitě využiji. Děkuji ❤
Lenkamaminka na mateřské
Kniha je jedinečná v tom, jak autenticky ukazuje cestu nejen k sebelásce, ale i k tomu, jak se zvednout ze dna. Může být inspirací mnoha lidem, kteří jsou v podobné situaci, anebo mají někoho blízkého v podobné situaci, protože díky knize mohou nahlédnout do světa, který je pro ně neznámý.
Lucieautorka projektu Alchymie ženy
Líbí se mi, že Verča vypráví svůj příběh od začátku. Obdivuji její otevřenou zpověď o tom, co všechno zažila. Je příkladem toho, jak nás těžké okamžiky posouvají dále. Ukazuje nám, že překážky se dají zdolat, a když vytrváme, vyhráváme.
Janaprojekt Svoboda mysli, www.jana-svobodova.cz 🟡 2..6. 2021